Лукашенка оточили з усіх сторін. Поки він проводить термінову нараду, під Будинком Уряду в Мінську – дуже великий мітинг. Таких Білорусь не бачила давно (якщо бачила в принципі).

Протестуючі пройшли до будівлі колоною, по проїжджій частині. Їм не заважали правоохоронці, нікого не затримували. Серед робітників, зокрема, співробітники Мінського тракторного заводу, працівники якого сьогодні активно влилися в процес.

Потім, вже біля самого Будинку уряду, дівчата побігли обіймати ОМОНівців, що опустили щити. Був момент якийсь ейфорії і “ВАУ”, але до стін будівлі вийшло більше бійців і всіх попросили не підходити. Так що свято і торжество протесту була недовгим, – пише телеграм канал Клименко.Тайм.

Взагалі поки складається враження, що бійці роблять тільки те, що їм наказують. Поки якогось свавілля і емоцій не допускають.

Присутніх зараз на Майдані Незалежності перед Будинком Уряду – багато. Тим часом з різних кінців міста в центр стягується спецтехніка, водомети.

Військові та цивільні люди стоять один навпроти одного на площі Незалежності. Будинок уряду охороняє не менше 60 силовиків у повній екіпіровці. Присутні на площі вільно спілкуються з військовими.

Деякі йдуть від будівлі і збираються повернутися в суботу, але більшість поки залишається. Біля в’їзду на проспект з боку БГУ стоять машини міліції, мікроавтобус, два водомета та інша техніка.

Працівники МТЗ, які прийшли на майдан Незалежності, порадилися і вирішили піти “маршем Перемоги” у бік Жовтневої площі.

До Будинку уряду прийшов кандидат у президенти Андрій Дмитрієв. Він заявив, що піде до Верховного суду, і розповів про народні позови — попросив виборців надати докази, за кого вони голосували.

Окрім того, великого удару завдає Лукащенку і велика забастовка.

Співробітники підприємства “Гродно Азот” в місті Гродно вимагають, щоб упродовж години випустили всіх затриманих ув’язнених.

Також протестують Гродненський м’ясокомбінат і тютюнова фабрика “Неман”.

Працівники МАЗу повідомили, що на заводі “не дають можливості масового висловлення протесту, вказали призначити від кожного підрозділу по 1-2 людини”.

У Мінську на площі Свободи протестують близько 70 гідів. Вони тримають плакати: “Мы казалi турыстам, што Беларусь мiрная”, “Гiды супраць гвалту”.

У Новополоцьку працівники “Нафтан” вийшли на зустріч з владою, щоб висувати вимоги керівництву. Раніше працівники цього підприємства повідомляли, що виходять з профспілок.

Працівники галузі зв’язку виступили з відкритим зверненням на сайті change.org. Вони вимагають: зупинити незаконні затримання і насильство по відношенню до мирних громадян і затриманих, звільнити затриманих і політв’язнів і зупинити їх подальше переслідування, вийти на діалог з народом, припинити всі форми тиску на представників ЗМІ, призначити нові чесні вибори із залученням міжнародних спостерігачів.