Центральна влада отримала він ряду міських рад звернення про заборону діяльності ОПЗЖ. Однак, поки не вдалося накопичити достатньо підстав для того.

Ба більше, у партії все ще є досить потужна підтримка серед населення, говорить політолог Тарас Семенюк.

За його словами, навіть коли таких підстав набереться достатньо для введення подібної заборони, їх не будуть використовувати як “політичне переслідування”.

Також, соціологи підрахували, що рівень підтримки ОПЗЖ становить 19 – 20%. Тому просто так викреслити їх буде неможливо. Як він наголосив, механізмів, які могли б “взяти і закрити краник ОПЗЖ” – немає.

“Парадокс в тому, що чим більше влада буде тиснути на ОПЗЖ, тим більше вони можуть набирати умовної легітимності в очах своїх виборців на сході та півдні України”, – сказав Семенюк.

Він підсумував, що їхню підтримку може хіба що перебрати партія зі схожою ідеологією.

Крім цього, за словами політолога, “Партію Шарія” дуже важко назвати партією як таку. Це швидше – протестний рух без ідеології, представництва на місцях, та навіть без наявності лідера в Україні.

Зауважимо, що 16 лютого СБУ оголосила про підозру пропагандисту Анатолію Шарію. Слідчі вважають, що він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.