А ось ця прослушка СБУ повністю підтверджує те, що я говорив щодо того, що Медведчук і Порошенко ведуть одну гру.

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук шеф-редактор інформаційно-аналітичного порталу “Хвиля”, журналіст і блогер, співзасновник Українського інституту майбутнього Юрій Романенко. Далі подаємо його слова в оригіналі:

“Уважно послухайте. Тут кримінальну справу можна відразу заводити. Бо з розмови Медведчука із Сурковим чітко випливає, що Порошенко був у постійному контакті з Кремлем, як вони домовляються про постачання електроенергії до Криму. Ось це і є реальна політика.

Але ви біжіть по свистку “бюджетних патріотів”, вони ще над вашою кров’ю гидко посміються”, – мовиться у повідомленні. 

Зазначимо, що у 2014 році чинний нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук провів телефонну розмову з колишнім помічником президента Росії Владиславом Сурковим. Політики обговорили плани щодо постачання електроенергії до Криму, а також роль Медведчука в обміні полоненими.

Аудіозапис розмови потрапив у розпорядження видання Цензор.НЕТ.

Чи не найбільше часу Сурков та Медведчук витратили на обговорення постачання електроенергії до окупованого Криму. Мовиться про перемогу у тендері російської компанії “Інтер РАО” та її структурах на півострові.

Медведчук: Ну добре. Тендер на поставку. Ти лише вдумайся. Я говорю, але хто ж туди буде постачати, крім тих, з ким ми домовились. Ми домовились – 2,99. Я говорю: “Хто ж її дасть, якщо сьогодні поставляють по 3,43” “Ну все одно. Тендер нехай проведуть”. Ну, добре, ми ж тендер виграли. “Там на тендер ніхто не заявиться”. Коротше я вчора ввечері подзвонив президенту в Австралію і кажу: “Цирк продовжується”. Він говорить: “Подивись, щоб був контракт з цією нашою структурою, з якою ми домовились”. Ну точніше, ти зрозумів, яка вона наша.

Сурков: Так-так, зрозуміло.

Медведчук: З “Інтер-РАО” і структурою “Інтер-РАО”, яка буде купувати у Криму цю електроенергію. І ми зараз, тендер там пишуть. Ми цей тендер проведемо, там буде єдиний учасник, ніхто ж не заявиться Але мені потрібні ці контракти і ми тоді підписуємо.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.