Близько 22:00 суботи, 8 лютого, в Закарпатській області на посту поліції в Нижніх Воротах Воловецького району затримали можливих винуватців стрілянини в Мукачевому.

Підозрілі особи їхали в автомобілях Mercedes G-Glass і Toyota Land Cruiser 200. Обидва на львівській реєстрації. Правоохоронці вирішили перевірити авто. Про це повідомляє mukachevo.net з посиланням на власні джерела.

Закарпатський журналіст Віталій Глагола у своєму Telegram-каналі написав, що в автомобілях нібито знайшли зброю.

“Спецоперація на Нижніх Воротах. Одне зі збройних злочинних угруповань, можливо, причетних до останніх подій, заїжджало в область зі зброєю. Спецслужби затримали відразу кілька автомобілів на львівських номерах Mercedes G-Glass і Toyota. Ймовірно, щоб продовжити розбірки. В автомобілі – купа зброї. За моєю інформацією, це люди-то львівського кримінального авторитета Полікарпа”, – зазначив журналіст.

Затримано, за попередньою інформацією, 3 особи. За даними Перший.com.ua, під час затримання також відбулася перестрілка. Про це свідчать сліди на автомобілі, а також кров на асфальті. На місці помітили також “швидку допомогу”. Територію інциденту огородили правоохоронці, тривають слідчі дії.

Офіційних коментарів від поліції поки немає.

Додамо, що активіст Сергій Самиляк з Мукачевого, де 7 лютого трапилася стрілянина, розповів, що в місті фактично криміногенна катастрофа.

В момент нападу він перебував на прийомі у керівництва поліції міста. Він був на місці практично відразу ж через кілька хвилин після вистрелів.

“У нас в місті сьогодні відбувається повна криміногенна катастрофа. Сьогодні міський голова терміново зібрав сесію міськради, де одноголосно проголосували за звернення до президента, щоб він втрутився в те, що відбувається. Те, що трапилося сьогодні, накопичувалося роками. І причина тому – повна бездіяльність правоохоронних органів . Сьогодні в місті – ракова пухлина, і цій пухлині дали розростися саме керівники правоохоронних органів. І врятувати ситуацію може тільки повна зміна керівництва”, – впевнений активіст.

Наркотики можна купити на кожному розі, каже мукачевець. Також силові структури добре знають, де продається зброя, розташовані схрони з арсеналами боєприпасів тощо.

“Я попереджав усіх про те, що далі буде тільки гірше. Сьогодні у нас в місті діє п’ять бандитських угруповань. Вони пов’язані з незаконною контрабандою сигарет, які переправляють через річку, це торгівля наркотиками. І припускаю, що між цими групами трапилася така серйозна заруба”, – пояснив активіст.

Відзначимо, що напередодні, міська рада просить президента змінити керівництво управління міської поліції і підсилити його особовий склад.