Угода США і Німеччини щодо добудови російського газопроводу “Північний потік-2” стала перемогою для РФ і поразкою для України та Штатів.

Таку думку висловив політолог зі США Раміс Юнус.

“Чинна угода США і Німеччини мені нагадує Мюнхенську змову. Західні політики “зливають” Україну. Жодних гарантій безпеки Україна не отримає, тому що “Північний потік-2″ – це політичний проєкт. Це насамперед поразка США. Байден наступає на ті самі граблі, що і Трамп, і Обама – це політика вмовляння. У цій ситуації Росія перемогла, а Україна програла. Якщо Україна отримує статус особливого союзника США – це одне питання, якщо ні – тоді Україна повинна готуватися до війни”, – зазначив Юнус.

Нагадаємо, США і Німеччина офіційно узгодили завершення будівництва російського газопроводу “Північний потік-2”. Вони опублікували “Спільну заяву на підтримку України, європейської енергетичної безпеки і наших кліматичних цілей”, повідомляє “Європейська правда”.

США і Німеччина відзначили, що в інтересах України і Європи продовжити транзит російського газу через Україну після 2024 року. Німеччина зобов’язується використовувати всі доступні засоби впливу, щоб зробити можливим продовження угоди з Росією про транзит газу через Україну до десяти років.

Крім того, Німеччина продовжить просувати двосторонні енергетичні проекти з Україною, особливо в галузі поновлюваних джерел енергії та енергоефективності.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.