Президент Володимир Зеленський очікує від правоохоронних органів повного інформування про обставини стрілянини в Дніпрі та обіцяє надати необхідну допомогу близьким жертв.

Зранку маємо жахливі новини з Дніпра. П’ятеро загиблих, за життя поранених борються лікарі. Будь-яка допомога, що потрібна близьким жертв цього страшного злочину, має бути надана невідкладно. Щирі співчуття тим, хто сьогодні втратив рідних, – зазначив Президент у Facebook.

Він нагадав, що підозрюваного у вбивстві вже затримано.

Очікую від правоохоронців повного інформування суспільства про всі обставини злочину. Мотиви вбивці, те, як таке стало можливим, – усе має бути проаналізоване максимально детально. Обов’язкові кадрові висновки повинні бути зроблені в найближчий час, – підкреслив Зеленський.

Правоохоронці затримали нацгвардійця Артема Рябчука, який влаштував стрілянину у Дніпрі, внаслідок якої загинуло п’ятеро осіб. Денис Монастирський наголосив, що затриманий буде нести найсуворішу відповідальність, передбачену Законом. Глава МВС подякував всім співробітникам поліції, хто чесно виконав свою роботу.

Троє військовослужбовців, поранених нацгвардійцем у Дніпрі, перебувають у важкому стані, життю двох ніщо не загрожує,  повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

За його даними, 22-річна дівчина, військовослужбовиця Нацгвардії, отримала поранення в коліно, плече і найважче – в живіт.

Зараз хірурги лікарні Мечникова борються за її життя. Вона втратила понад три літри крові, – написав Геращенко.

За його словами, ще один її товариш по службі, який отримав поранення в черевну порожнину, також перебуває у важкому стані.

Життю інших двох поранених, доставлених до лікарні Мечникова, за оцінками лікарів, ніщо не загрожує, – повідомив Геращенко.