Глава держави Володимир Зеленський сказав, що може піти на другий термін президентський термін. З його слів, йому потрібно закінчити “деякі речі”. Про це він розповів в інтерв’ю низці ЗМІ. Однак президент України додав, що поки не готується балотуватися.

“Дуже рано про це говорити. Навіть не цікаво. Я не зробив те, що хочу просто. Я сам для себе повинен якісь речі, домовлятися ще з собою, з внутрішнім світом”, – сказав Зеленський.

Він уточнив, що розглядає можливість вдруге очолити нашу країну.

“Я не просто розглядаю таку можливість, чесно кажучи, я хочу деякі речі закінчити. І якщо я відчую, що я не можу, навіть просто мені нецікаво – це не моя амбіція”, – пояснив президент.

Раніше Зеленський заявив, що залишиться на другий президентський термін, якщо на це буде запит суспільства.

Як сказав глава держави, відповідаючи на останнє запитання пресконференції, він хоче за наступні 3 роки встигнути виконати всі озвучені обіцянки.

Далі, за словами Зеленського, все залежатиме від бажання суспільства, відсотка виконаних обіцянок і від реакції його родини.

“Мені здається, рано і несправедливо говорити про балотування на другий термін. Я вважаю, що ми багато чого встигнемо і багато ще виконаємо обіцянок. Думаю, що моє бажання піти на другий термін має збігатися із бажанням суспільства”, – наголосив президент.

Також Офісі президента сказали, що Зеленський ще остаточно не визначився, чи буде балотуватися на другий термін в 2024 році.

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що якщо Зеленський піде на другий термін президентства, то багато хто з його команди допоможуть йому в цьому.

Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, коли таке рішення буде ухвалено, Зеленський повідомить своїй команді і всій Україні.

“Це питання взагалі не вирішене. Можна сказати, воно трохи накручене засобами масової інформації, якимись конспіративними думками в Telegram-каналах. Рішення ухвалюватиме особисто президент. Коли він його ухвалить, я думаю, що він скаже не тільки своїй команді, а й взагалі населенню України”, – зазначив чиновник.

Глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія готовий переплисти Босфор і навіть скласти депутатські повноваження заради того, щоб президент України Володимир Зеленський пішов на другий термін.

Раніше глава Офісу президента Андрій Єрмак говорив, що Зеленський вирішить, чи йти на другий термін зважаючи на думку українців. Він додав, що для реалізації всіх планів президента не вистачить і чотирьох каденцій.

Нагадаємо, під час виборчої кампанії Зеленський заявляв, що йде лише на один термін.