Президент Зеленський каже, що йому складно поки відповісти на питання про другий термін. Глава держави наголошує, що рішення буде за людьми.

Про це Зеленський повідомив під час інтерв’ю. Він відповів, що не може стверджувати однозначно про те, чи балотуватиметься вдруге.

“Не від мене залежить. Це – вибір людей”, – зауважив президент.

Зеленський каже, що хоче встигнути зробити деякі речі. Наміри у глави держави оптимістичні: каже, що думає, що встигне багато.

Зазначимо, що схожу позицію щодо другого президентського терміну Зеленський висловлював і під час великої пресконференції 20 травня. Глава держави казав, що не хоче, аби обіцянки залишились невиконаними.Проте його рішення піти на другий термін напряму залежатиме від думки народу, а також підтримки його родини.

Разом із тим, Дмитро Разумков впевнений, що немає зараз підстав для проведення дострокових виборів президента. Спікер наголосив, Зеленський не має наміру полишати політику.

Про це спікер повідомив під час пресконференції під стінами Верховної Ради 25 червня. У проведенні зараз дострокових виборів президента зараз логіки нема, каже Разумков.

“Я впевнений, що президент не хоче зараз полишати свлю позицію, адже дуже багато не зроблено. Лише половина терміну пройшла, в нього є багато часу, щоб працювати далі”, – зауважив Разумков.

Спікер наголосив, що є кілька можливих причин для проведення дострокових виборів:

  • стан здоров’я;
  • смерть;
  • імпічмент або відставка.

Жоден з цих аспектів не відповідає дійсності, зазначив Разумков.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.