Сьомий літак з військово-технічною допомогою від Сполучених Штатів Америки доставив в Україну боєприпаси для гранатометів, про це повідомив у Facebook міністр оборони України Олексій Резніков.

Сьомий птах зі Сполучених Штатів Америки приземлився у Борисполі! На цей раз доставлено 85 тонн боєприпасів для гранатометів. Це чудова новина, але найголовніше – це ще не кінець! Далі буде, – написав Резніков.

Міністр оборони додав, що станом на сьогодні загальна вага амуніції, переданої Україні Сполученими Штатами Америки, починаючи з 22 січня цього року, становить близько 600 тонн. Резніков подякував друзям і партнерам України за підтримку.

Нагадаймо, що у січні  відправилась перша партія військової допомоги США, до якої входить майже 90 тонн зброї та боєприпасів, повідомила пресслужба посольства США.

Ця допомога, а також безпекова допомога на понад 2,7 млрд дол США, надана Україні з 2014 року, демонструє тверду відданість Сполучених Штатів зміцненню оборони України на тлі зростаючої російської агресії, – ідеться в повідомленні посольства в твітері.
Минулого року Сполучені Штати надали Україні безпекову допомогу на суму понад $650 мільйонів, включаючи цей пакет допомоги, і понад $2,7 мільярда загалом з 2014 року.
Сполучені Штати продовжуватимуть надавати таку допомогу для підтримки Збройних сил України, підтримуючи їх у невпинному захисті суверенітету та територіальної цілісності України від російської агресії. Як повідомив президент Байден президенту Путіну, у разі подальшого вторгнення Росії в Україну Сполучені Штати нададуть Україні набагато більше обладнання для оборони на додаток до того, що вже було надано, – заявили у посольстві.

Країни Заходу, США і Європа, останніми місяцями висловлюють підтримку Україні на тлі загрози можливого вторгнення Росії у зв’язку із накопиченням нею військ біля кордонів України. Росія заперечує підготовку наступу.