Російське командування обіцяє бойовикам на Донбасі додаткову винагороду за кожен збитий безпілотник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі.

Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України на офіційній сторінці у Facebook, передає Корупція.Інфо.

З Огляду на зростання роли Спеціальної моніторінгової місії ОБСЄ щодо документування та оприлюднення регулярних порушень російськими окупаційними військами Мінських домовленостей – зокрема, збільшення забороненого озброєння та військової техніки. Відтак, російське окупаційне командування віддало наказ всіляко перешкоджати діяльності СММ ОБСЄ: подавляти засобами радіоелектронної боротьби та збивати безпілотні літальні апарати Місії,
– зазначають українські розвідники.

За їхніми словами, як додаткове заохочення до таких дій з 25 серпня 2016 року за кожен збитий безпілотний літальний апарат СММ ОБСЄ у частинах та з’єднаннях 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ надається позачергова заохочувальна відпустка на сім діб, а також три літра питного спирту.