Становище російської сторони у справі війни в Україні може викликати певні труднощі у досягненні мирного врегулювання, оскільки Росія може відмовитися від підписання документа про капітуляцію.

Така думка історика і військового Александра Алфьорова вказує на те, що це може ускладнити мирний процес та затягнути конфлікт. Такі погляди можуть відображати загальну національну риторику та позицію Росії в цьому конфлікті.

За його прогнозом, українська «перемога буде іншою».

«Будуть репарації, контрибуції, але цього факту, як закінчилася Друга світова війна — не варто чекати», — спрогнозував вчений.

Історик висловив думку, що багато людей очікують традиційного завершення війни, коли сторони підписують документ про капітуляцію, але він наголосив, що в нинішній ситуації з Росією цього може не відбутися.

Ось Організацію Об’єднаних Націй створили після Другої світової, щоб вона не допустила Третю світову війну. Але ось вона — Третя світова в Україні. ООН очікувала, що буде якесь оголошення війни, але цього немає», — підкреслив воїн. Експерт вважає, що Організація зі своєю функцією не впоралася.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський говорив, що ніхто не знає, коли війна проти РФ закінчиться. За його словами, українцям потрібно витримати 2024 рік. Прем’єр Великобританії Ріші Сунак у січні під час несподіваного візиту до Києва заявив, що протистояння з росіянами буде довгим, але Україна зможе перемогти.