Поліція Доманівського району викрила зловмисника і повернула частину викрадених грошей власнику, передає Корупція Інфо.

27 вересня вночі в поліцію надійшло повідомлення про те, що з офісного приміщення 50-річного приватного підприємця, розташованого в смт. Доманівка по вул. Млинова, невідомі вкрали близько 20 тис. Грн. А через два дні з офісу знову зникла приблизно така ж сума.

 Поліцейські встановили особу крадія. Ним виявився 24-річний, раніше судимий за вчинення різних злочинів, працівник зазначеного підприємства.

 За словами зловмисника, він проникав в приміщення фірми, коли охоронець спав. В одному випадку він зайшов безперешкодно, так як вхідні двері взагалі були не замкнені, а в другому – чоловікові «довелося» виймати віконне скло.

Частина грошей злодій встиг витратити, а 19500 грн. правоохоронці вилучили у зловмисника і повернули потерпілому.

 Спочатку підозри щодо чоловіка ні в його директора, ні колег навіть і не виникали, адже злочинець ретельно підготувався до скоєння крадіжок. Він заздалегідь придумав привід для відсутності на роботі і відпросився у керівництва нібито на весілля знайомого. Всі були впевнені, що чоловік не міг скоїти злочин, так як святкував важлива подія в житті одного. Але, перевіривши алібі зловмисника, поліцейські виявили невідповідності в свідченнях. Надавши чоловікові достовірні факти неправдивості його свідчень, правоохоронці не залишили злодієві шансів і далі вводити в оману слідство. Зловмисник зізнався у крадіжках і видав працівникам поліції грошові кошти, які у нього ще залишилися.

Злодієві оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України «Крадіжка», що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Стосовно зловмисника вирішується питання про обрання запобіжного заходу. А директор навіть вирішив не звільняти горе-працівника і залишив його працювати далі.