Перевізник, водій автобуса якого висадив із авто у 20-градусний мороз Ірину Дворецьку, виявився у центрі скандалу після трагічної загибелі дівчини на Житомирщині.

Як повідомив місцевий активіст "Стоп корупції" Олександр Ігнатьєв, ТОВ є монополістом на ринку пасажирських перевезень. Саме тому водій зміг дозволити собі висадити дівчину серед дороги, передає місцеве видання "Час Плюс".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Ірина опинилася на зупинці в сильний мороз буквально за два кілометри від села Перга.

"Неодноразово жителями Олевського ОТГ піднімалося питання заходу інших перевізників, проте влада просуває тільки одну компанію-монополіста. Немає конкуренції і водії можуть дозволити собі висадити людину. Я припускаю, що це неодноразовий випадок. Крім того, я вже мовчу про те, що вони не стежать за чистотою, а автобуси зазвичай переповнені", — повідомив Ігнатьєв.

Як повідомляли, 21-річна дівчина загинула від переохолодження внутрішніх органів після того, як її висадили з маршрутки між населеними пунктами. Ірина їхала в Олевськ у лікарню до матері, однак пізніше з'ясувалося, що їй не вистачає грошей, щоб розрахуватися за проїзд.