Наші статті
Подобається

“Третій холостий чи нарешті в ціль?”:  Які шанси стати президентом має Анатолій Гриценко

14/05/2018     Автор: Яна Романська
“Третій холостий чи нарешті в ціль?”:  Які шанси стати президентом має Анатолій Гриценко

До президентських виборів в Україні залишається все менше часу і вже є ті, хто гордо заявляють, що будуть балотуватись. Серед них і Анатолій Гриценко, який, як відомо, вже встиг спробувати себе у цих гонках двічі, що правда – безуспішно. Які у нього шанси цього разу: буде третій холостий чи нарешті в ціль? 

Корупція.Інфо вирішила поцікавитись, що з цього приводу думає суспільство, експерти та сам Анатолій.

Відомий київський політолог Євген Магда встиг оцінити шанси Гриценка посісти це крісло ще у 2017. У своїй книзі «Шостий. Спогади про майбутнє» про нього він написав так:

«Справжній полковник» Анатолій Гриценко хоч і присутній в списках претендентів з певними рейтингами, але навряд чи у нього є великі шанси на перемогу».

Останні соціологічні опитування груп «Социс» та «Рейтинг» засвідчують, що «вічно непрохідний» на майбутніх виборах може скласти гідну конкуренцію «леді Ю», яка зараз має достатній кредит довіри у суспільства. Соціологи прогнозують, що саме Гриценко може поборотись з нею у другому турі виборів. Група «Рейтинг» поставила полковника на друге місце серед кандидатів, а от за результатами «Соцису» – він поділяє третю сходинку разом з чинним президентом, таку ж думку поділяє і фонд «Демократичні ініціативи».

Якщо така тенденція збережеться до старту президентських гонок, то шанси потрапити до 2 туру у «непрохідного» досить високі, а там, як відомо, голосують переважно «проти», що йому, безумовно, на руку.

Сам Гриценко свої шанси оцінює ще вище: каже, що він вже випереджає Тимошенко.

Ставлення суспільства до Гриценка неоднозначне, адже всі пам’ятають результати його діяльності на такій важливій посаді як міністр оборони. Нещодавно в Мережі з’явився пост-нагадування про ці часи:

«Нагадаю, Анатолій Гриценко був міністром оборони, при якому українська армія ходила в портянках і радянській формі. При якому, розпродавалась зброя і техніка! При якому, знищувались військові частини! Але тепер він херой-патріот на всіх тв каналах».

Чи не завадить такий бекграунд Анатолію – побачимо згодом.

Популярне: "Буде горіти Чорне море, а столицею України стане не Київ?": Яку долю пророкує  державі астролог з Рівненщини

Нагадаємо, Анатолій Степанович намагався стати президентом у 2010 та 2014 роках. Першого разу за результатами голосування посів 9 сходинку, а другого – 4. Як бачимо, шанси щоразу збільшуються. Що ж, у 2019 дізнаємось чи доріс «справжній полковник» до президента чи так і залишиться в українській історії під псевдо «вічно непрохідний».