Два терористи, які воювали на боці терористів в "ЛНР" та один з "ЛНР" були затримані співробітниками Служби безпеки України, передає Корупція.Інфо

Бойовика терористичного батальйону "Сомалі" з "ДНР" затримали у місті Курахове на Донеччині, повідомили у СБУ. Правоохоронці встановили, що місцевий мешканець у липні 2015 року приєднався до незаконного збройного формування терористів. У "Сомалі" за бойовиком був закріплений великокаліберний кулемет "Утес", з яким він брав участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції. За інформацією спецслужби, він отримав від ватажків "Сомалі" завдання організувати диверсії проти Збройних сил України та мирного населення і налагодити збір інформації про сили антитерористичної операції.

Бойовика терористичної банди "Прізрак" затримала Служба безпеки України у місті Привілля на Луганщині. Влітку 2014 року бойовик приєднався до терористичної організації "ЛНР", патрулював вулиці міста зі зброєю у руках. Після звільнення Привілля від незаконних збройних формувань він разом із родиною виїхав до РФ та переховувався там від правосуддя. У липні 2016 року зловмисник повернувся до рідного міста, де й був затриманий оперативниками спецслужби.

Ще одного бойовика терористичної організації "ЛНР" Служба безпеки України затримала на Харківщині. 36-річний мешканець села Коробочкине Чугуївського району добровільно приєднався до терористів у березні цього року. За його словами, він робив закупки та перевозив для бойовиків продукти харчування, ремонтував службовий автотранспорт. Оперативники спецслужби затримали зловмисника, коли той повернувся додому. Під час обшуку правоохоронці вилучили у нього гранати Ф-1 та РГД-5, йдеться в повідомлені правоохороців.