В Україні триває обговорення недавнього інтерв'ю Віктора Медведчука російському телеканалу «ТВ Ц». Незважаючи на підігрування куму Путіна з боку ведучого і компліменти з боку так званих експертів в студії з'явився український журналіст Роман Цимбалюк, який не упустив можливості задати Медведчуку каверзні питання.

За словами Романа Цимбалюка, особливість російського телебачення в тому, що дуже рідко на нього запрошують людей, які дійсно щось вирішують. Дуже часто на ефіри різних політичних ток-шоу запрошують людей, які просто розважають російську публіку. 

З Віктором Медведчуком зовсім інша історія, з одного боку, він представник України в Тристоронній контактній групі у Мінську, з іншого боку, Медведчук найзапекліший критик президента України, який його ж і наділив повноваженнями в Мінську, з третього боку, Медведчук на сьогоднішній день, напевно, єдина людина з українським паспортом, який входить в оточення до президента Росії Путіна. Медведчук – на сьогодні головний комунікатор по двосторонніх питанях.

Журналіст зазначив, що в своїй риториці Віктор Медведчук, що в Росії, що в Україні транслює ті ж тези, що і Володимир Путін, використовує ті ж тези аля-русофобія і антиросійська істерія. Роман Цимбалюк в упор Медведчуку задав питання, чиїм політиком – України чи Росії він сам себе вважає, чиї інтереси відстоює? Відповідь Медведчука про те, що він український політик, тому що він працює на благо певного електорату, який виступає за дружбу з Росією – вже мало кого здивувала.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Окрім того,  медіаексперт Олексій Ковжун, зробив заяву про канали Медведчука.

Неможливо заборонити телеканали 112 і NewsOne так, щоб не зачепити свободу слова. Росіяни використовують цю ситуацію, щоб показати утиски російськомовних.

"Каналів 112 і NewsOne не повинно бути в Україні, але заборонити їх не можна. Коли починаємо забороняти українські ЗМІ, потрапляємо в пастку: якщо можемо заборонити цей телеканал, це дасть інструменти для заборони інших. Неможливо заборонити проросійські канали, щоб не зачепити свободу слова.

Є близькі вибори і це стане кризовим моментом. Наш ворог буде користуватися ситуацією. Але вплив телеканалів буде важливим перед виборами. NewsOne показав, що вміє виводити людей на вулицю ".

Проросійськими каналами повинна була зайнятися Служба безпеки України.