Військовий експерт Юрій Колесников заявив, що про перебування в Україні полковника ГРУ Анатолія Чепіги може знати екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко. 

Про це він пише на своїй сторінці в Twitter. 

Експерт нагадує, що вивезення і супровід севастопольського "Беркута" з Києва здійснював Анатолій Гриценко, і зіставляє це з інформацією Держприкордонслужби про перебування на Майдані російських спецназівців, що під виглядом українських правоохоронців пізніше перемістилися до Криму. 

Колесніков наводить посилання на офіційний сайт Анатолія Гриценка, де політик 21 лютого 2014 звітував про те, що разом однопартійцем народним депутатом Олегом Канівцем організував евакуацію з Києва співробітників "Беркут" з Севастополя і Криму. 

Гриценко відзначав, що особисто супроводжував колону і проводив переговори про її безперешкодний вихід з "Правим сектором", "автомайдану" і "Самообороною Майдану". 

Раніше перебування і участь в злочинах на Майдані російських спецназівців підтвердила Державна прикордонна служба України. 

"За нашою інформацією, підрозділи російського спецназу з січня по лютий (2014 року – ред.) Знаходилися в Києві і проживали в окремій будівлі на базі" Альфи ". 

Полковник Анатолій Чепіга, ймовірно, був в їх числі, але точно встановити ми цього не можемо, так як за вказівкою тодішнього керівництва країни, по прибуттю, російські спецназівці не проходили прикордонного контролю, або будь-яких оглядів. 

Спецназ ГРУ РФ брав активну участь у протиправних діях проти учасників революції, після чого, під виглядом українських правоохоронців виїхав на територію Криму ", – повідомило джерело в Держприкордонслужби України. 

24 березня 2014 всі бійці кримського "Беркута" були нагороджені медаллю "За повернення Криму". Медалі вручав особисто міністр оборони РФ Сергій Шойгу. 

Варто нагадати, що раніми повідомлялося про те, що Анатолій Гриценко закликає Садового до об’єднання.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Відповідаючи на запитання ведучого, чи після того, як Андрій Садовий оголосив, що йде у Президенти, ще ведеться мова про об’єднання демократичних сил, гість студії зазначив, що він не втрачає надії.

«Я закликав і продовжую закликати, бо вважаю це єдиним вірним шляхом до перемоги. І всі ті, хто не згодний з нинішньою владною політикою, фальшем, і які відчувають, що країну довели до прірви – ми бачимо, що мільйон людей не можуть знайти себе, реалізувати і знайти роботу. Всі люди, які бачать інші цінності і бачення, повинні об’єднатися», – закликає пан Гриценко.