Схоже, одіозному нардепу від ОПЗЖ Іллі Киві знову не було з ким провести вечір. І він узявся за старі пікантні справи, а саме за пошук тимчасової (на один вечір) супутниці життя з ексорту.

Про це відомо з допису телеграму-каналу “Карточный Офис”.

“Депутат Ківа не змінюється і продовжує шукати тимчасову, на один вечір супутницю життя з ескорту, під час засідань Верховної Ради”, – йдеться в публікації

У мережі опублікували відповідне фото. У підписі до допису мовиться, що інцидент трапився під час засідання Верховної Ради. Коли саме – невідомо.

На кадрах видно не самого Киву, а, імовірно, його руку (останнім часом Кива з’являвся на засіданнях Ради в білій сорочці – ред). І він щось шукає в телефоні на сторінці з дівчиною.

“Дайте інстаграм ескортниці в телеграм”, – мовиться під фото вищезазначеної дівчини (імовірно, це написав сам Кива).

Додамо, що це не вперше, коли одіозного нардепа підловлюють на справах, що не мають нічого спільного з законодавчістю. Окрім вищезазначених листувань, нардеп у грудні 2019 року дивився у стінах парламенту пікантне відео. А трохи раніше Киву помітили за досить дивним заняттям.

Днем раніше, 5 лютого, нардеп Ілля Кива потрапив у скандал прямо у приміщенні Верховної Ради. Цього разу він не поладив з журналістом Bihus.info, з ким вступив у перепалку через незручні запитання. А самого Дениса Бігуса Кива назвав “гомосексуалістом і пі*арасом”.

Спроби журналіста Данила Мокрика поставити кілька запитань у рамках свого розслідування Іллі Киві завершилась бурхливою реакцією останнього.

“Я знаю, що ваш керівник пі*арас і гомосексуаліст… Ви є посібником пі*араса. Ви займаєтеся дешевим пі*дежем і провокаціями”, – не звертав уваги на достатню кількість очевидців нардеп.

Журналіст, незважаючи на очевидно поганий настрій депутата, таки намагався отримати відповідь на свої запитання. Мокрик зазначив, що Кива отримує зарплату з грошей платників податків, проте цей аргумент на представника ОПЗЖ не подіяв. Політик пішов у контратаку і порадив Бігусу заплатити “податки за всі вкрадені гроші”.