Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про зустріч з представниками Міжнародного валютного фонду, присвяченій ціною на газ в Україні.

Як можна зробити висновок з його слів, вчорашнє введення Кабміном держрегулювання ціни до кінця опалювального сезону і її фіксація її на рівні 6,99 гривень за кубометр не остаточне рішення.

Запис про переговори прем’єр залишив в своєму телеграм-каналі.

“Провели конструктивну зустріч з МВФ щодо ціни на газ. Позиція нашого уряду: ринок газу в Україні повинен працювати. На жаль, деякі гравці ринку продовжують зловживати становищем, від чого страждають українці. Повинні знайти компроміс, який вже сьогодні захистить людей і допоможе ринку газу розвиватися в майбутньому “, – йдеться у записі.

Відзначимо, раніше ми писали про те, що міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що рішення Кабінету міністрів про держрегулювання цін на газ викликало у Міжнародного валютного фонду занепокоєння.

За словами чиновника, Україна в меморандумі з МВФ взяла на себе зобов’язання за ринковим тарифоутворенням на ринку газу.

“Про те, що таке рішення можливо, наші партнери знають. У них є відповідна реакція. Вони стурбовані, що ми в якійсь частині переглядаємо раніше взяті зобов’язання”, – зазначив він.

Марченко розповів, що і. о. міністра енергетики Юрій Вітренко розмовляв з представниками МВФ і збирається провести відповідні консультації.