В американській адміністрації вважають, що повідомленнями про закриття кордону з Україною самопроголошений білоруський президент Олександр Лукашенко намагається відвернути увагу від репресій проти білорусів.

Уточнюється, що Вашингтон продовжуватиме притягати до відповідальності уряд Лукашенка.

“Схоже, що режим Лукашенка знову намагається відвернути увагу від своєї кампанії репресій проти свого народу… Ми продовжимо стояти на стороні білоруського народу і притягати до відповідальності режим”, – повідомляє Reuters з посиланням на високопоставленого представника американської адміністрації.

Зазначимо, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко звинувачує Україну в контрабанді зброї, щоб списати проблеми свого режиму на якихось зовнішніх ворогів.

Про це заявила білоруська журналістка Ольга Биковська, коментуючи рішення Лукашенка повністю закрити кордон з Україною.

“Це звичайна стратегія автократа, в якого знижується підтримка в Білорусі, і він шукає якихось ворогів, на яких може списати ці проблеми. Зараз з Білорусі складно виїхати завдяки тому, що зробила влада, завдяки тому, що “Белавіа” більше не літає, що закрито наземний виїзд. Все це ще більше ускладнює ситуацію, коли несподівано знадобиться виїхати з Білорусі з гуманітарних причин”, – сказала вона.

Биковська нагадала, що Лукашенко не вперше заявляє про зброю з території України.

“Була відома історія з якимось джипом, який намагався прорватися на територію Білорусі. Але джип так і не знайшли, де він перебуває з того часу, невідомо. Незрозуміло, про що йдеться, просто голослівна заява”, – підкреслила білоруська журналістка.

Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко наказав прикордонникам повністю перекрити кордон з Україною нібито через контрабанду зброї.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.