На тлі скандалу через взуття на підборах, яке мають взути на парад жінки-військовослужбовці, міністр оборони Андрій Таран зустрівся із курсантками Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка, які візьмуть участь в урочистостях до 30-ї річниці Дня Незалежності України. Він вислухав побажання та пропозиції дівчат щодо розв’язання ситуації, яка склалася.

Нагадаємо, що після пробного тренування виявилося, що у туфлях зразка 2017-го року незручно марширувати. Тож, порадившись із курсантками, міністр наказав розглянути можливість закупівлі нових вдосконалених моделей спеціально до параду, повідомили у пресслужбі Міноборони.

“У разі позитивного досвіду використання цієї партії, буде опрацьовано питання закупівлі такої моделі для всього особового складу військовослужбовців-жінок”, – додав Таран.

Водночас з’явилася й відповідь на запитання, чому дівчата не можуть взути берці. Стало відомо, що раніше було ухвалено рішення, згідно з яким усі військові навчальні заклади йтимуть саме в парадному однострої. Берці ж є елементом польової форми, у якій маршируватимуть бойові частини ЗСУ.

“Керівництво вищого військово-навчального закладу проводило серед курсанток опитування, 99% учасниць якого висловились, щоб іти в парадній формі”, – зазначив міністр.

Нагадаємо, 2 липня міністру оборони України Андрію Тарану “подарували” жіночі туфлі під час години запитань до уряду у Верховній Раді. Причиною став скандал із жінками-військовими.

Згодом у Міноборони вирішили терміново шити нові жіночі черевики на нижчих підборах. Вони будуть виготовленні за спецзамовленням для курсанток Військового інституту КНУ імені Шевченка до параду на День Незалежності. У відомстві запевнили, що вже підписали специфікацію на нові черевики.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.