Офіс генпрокурора почав провадження щодо понад 100 іноземців за війну на Донбасі на стороні бойовиків Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Зазначено, що з 2014 року і по теперішній час «в складі іррегулярних не передбачених законом збройних формувань РФ» воюють не менше 2 громадян Болгарії, 7 – Вірменії, 1 – Грузії, 19 – Італії, 27 – Іспанії, 12 – Казахстану, 3 – Литви, 26 – Молдови, 2 – Нідерландів і 5 – Німеччини.

“Цікаво, до речі, що нічого не сказано про росіян”, – повідомляє телеграм-канал Klymenko Time.

За даними слідства, іноземці перебували в складі різних підрозділів бойовиків, зокрема, в так званому 14-му батальйоні територіальної оборони «Привид», 11-му окремому мотострелковом полку «Схід», 7-ї окремої мотострілкової бригади «Чистяківська», 1-ої окремої мотострілкової бригади «Слов’янська», окремому розвідувальному батальйоні «Спарта», окремому штурмовому батальйоні «Сомалі», «Русичі», «Вовча сотня», «Брянка СРСР» та інших.

“Дії найманців кваліфіковані за частиною 4 статті 447, частини 3 статті 110, частини 5 статті 260 Кримінального кодексу… Максимальна санкція за вказаними статтями передбачає довічне позбавлення волі”, – повідомляє Офіс генерального прокурора.

Раніше Офіс генпрокурора зареєстрував кримінальні виробництва за фактами участі 20 французів, 16 бразильців, киргизів, боснійців і чилійця в збройному конфлікті проти України.

“На тлі активності в історії з бійцями російської ПВК під Мінськом – схоже, що за тему взялися грунтовно”, – вказується в повідомленні на каналі Klymenko Time