В США, замість того, щоб посилити допомогу Україні, пропонують ЗСУ здати частину територій. Зокрема, в Пентагоні заявили, що «Україна мусить обрати, за які населені пункти боротися, якщо США не нададуть допомогу». Це все викликає неабияке непорозуміння та скандал між державами.

Раніше Зеленський вже наголошував, що здача Україною своїх територій — «абсолютне божевілля», бо там живуть сім’ї українців, частина українського суспільства, над якими знущається агресор.

До того ж, цілком ймовірно, що дані заклики щодо здачі територій, можуть бути проплаченими агентами Кремля, тому існує велика ймовірність, що це не більше ніж чергова спроба росіян спровокувати конфлікт між Україною та партнерами. Тим часом, є надія, що вже зовсім скоро Україна отримає необхідну підтримку від партнерів.

Навіть посол Сполучених Штатів в Україні Бріджит Брінк на брифінгу в Києві заявила про свою впевненість у схваленні додаткової підтримки України в Конгресі.

«У нас немає «плану Б», тому що ми на 100% зосереджені на «плані А»: Конгрес схвалює запит президента, і він підписує додатковий запит для України», – зазначила Брінк.

За її словами, в американській системі за Конгресом залишається питання часу для ухвалення цього рішення.

«Я можу сказати, що мала дві розмови зі спікером Палати представників США. Він підтримує Україну та розуміє, наскільки важливо, щоб Росія програла в цій війні, але Конгрес визначатиме час для цього кроку. Я впевнена в цьому, але час мені невідомий», – сказала дипломатка.

Представниця США наголосила, що вона і вся команда президента Джо Байдена шалено тисне, аби якомога швидше було ухвалене рішення про допомогу Україні.