620899

У голови Державної фіскальної служби Романа Насірова "знайшлась" ще одна квартиру у Лондоні, інформацію про яку він не вніс у декларацію про доходи за 2014 рік.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на витяги із Британського реєстру нерухомості.

Йдеться про трикімнатну квартиру №22 в будинку Фоллоуфілд по вулиці Леннокс Роуд (район на півночі столиці Британії), орієнтовна вартість якої складає, за даними рієлторів, 241 тисячу фунтів.

Як пише видання, Насіров володіє цією квартирою на правах leasehold — довгострокової оренди, яку зазвичай оформлюють на термін від 40 до 125 років. Оформлене це право було в 2005 році, заплатили за нього £120 000, і як свідчить витяг, ці кошти були взяті в кредит у банку HSBC Bank PLC.

Згідно з офіційною біографією Насірова, на час придбання цієї нерухомості він працював у приватних міжнародних компаніях і мав свій приватний бізнес у Лондоні: у 2005р. він разом з батьком заснував тут компанію Nasirov LLP. Як відомо, раніше Насіров заявив, що більше не володіє цією квартирою. Але, згідно з документами, опублікованими "Нашими грошима", Насіров сплатив третину від вартості квартири (£96 тис. від загальної £275 тис.), і мав сплачувати щорічно іще по £8 250.

Нагадаємо, Насіров як держслужбовець зобов'язаний вказати у своїй декларації про доходи інформацію про все майно, що "перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта". Однак у декларації чиновника за 2014 рік у відповідному розділі про нерухомість стоять прочерки.

Нагадаємо, у вересні звільнений заступник голови Державної фіскальної служби Костянтин Лікарчук підозрює свого колишнього шефа Романа Насірова у приховуванні подвійного громадянства та запевняє, що він володіє власністю за кордоном.