У п’ятницю, 30 червня, в Москві почався розгул стихії, яка може стати найсильнішою за останні 50 років, – передає Корупція Інфо

Популярне: Червоне – то любов, а синє – то тернопільська випускниця… Дівчина приголомшила всю Мережу своїм кольором волосся і вишиванкою, отримуючи золоту медаль

 

За даними синоптиків, злива з грозою, градом та поривчастим вітром почнеться близько 15:00 і закінчиться тільки пізно ввечері. Пік тропічної зливи припаде на період з 18 до 21 години.

За оцінками «Фобоса», випаде до 30-40 мм опадів – це приблизно полбочкі води на метр квадратний.
У МНС Росії попередили, що через це виникнуть підтоплення, збої в енергозабезпеченні, а вітер повалить дерева, білборди і незафіксовані частини дахів. Очікуються затори на дорогах.

Екстрена служба випустила попередження, в якому порекомендувала москвичам по можливості не виходити на вулицю і дотримуватися заходів обережності. У МНС Підмосков’я порекомендували заздалегідь закривати вікна в приміщеннях через сильний вітер.

Аналогічний рівень небезпеки оголошено в Тверській, Смоленської, Брянської, Калузької, Курської, Орловської, Тульської і Володимирській областях.
При цьому жителі Москви і регіону вже публікують в мережі фото і відео стихії.

 

Як ми писали, Берлін буквально пішов під воду в результаті зливи, яка атакувала місто. Метеорологи повідомляють, що за 6 годин четверга на місто пролилася 3-місячна норма опадів: 200 літрів на квадратний кілометр при тому, що середня червнева норма становить – 62 літри.

Крім того, Грузія постраждала від наслідків страшної негоди, яка атакувала країну ввечері 29 червня. Від потужної зливи постраждала столиця Тбілісі та навколишні населені пункти, де в результаті підтоплення доріг обмежено рух транспорту. На трасі в напрямку Руставі в районі Понічала і дорозі, що веде до Кахетії, в районі села Гомборі сталися зсуви, а на декількох ділянках через сильний вітер вирвані з коренем дерева впали на автомобілі. У районах Самгорі і Исани, селищі Варкетілі водні потоки наповнили дороги, підвали і перші поверхи будинків.

 

#синоптики цитата #библейскийпотоп ?? #moscow #м24 #чтоспогодой ???!!!! ?????

Допис, поширений Ася Москва????????? (@nasty_2912)