Українські військові перейшли в наступ на Херсон з метою звільнити тимчасово окуповане місто. Звільнення Херсона може вдарити по російській армії. Наслідки звільнення Херсона для режиму владіміра путіна в інтерв’ю 24 каналу прокоментував колишній командувач військами США в Європі генерал-лейтенант у відставці Бен Ходжес.

Ветеран війн в Афганістані та Іраку вважає, що звільнення Херсона варто розглядати як можливість. За його словами, якщо російська армія втратить Херсон і відступить далі за Дніпро, то в Україні буде шанс відкинути їх ще далі.

Це можливість. Такий успіх створить можливість відкинути їх ще далі,– сказав колишній командувач військами США в Європі.

Нагадаємо, що українські військові прорвали першу лінію оборони окупантів на Херсонщині, після чого повідомлялося, що ЗСУ перейшли в наступ на Півдні.

Більше того, слід зазначити, що наступу ЗСУ передували удари по військових базах, складах і логістиці ворога. Зокрема, українські військові взяли під вогневий контроль шляхи постачання окупантів. Через наступ ЗСУ росія мобілізує і стягує в Криму все, що має.

Речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк повідомила, що окупанти стягують і мобілізують всю можливу силу і залізо.

Тобто згортається у такі підрозділи, які могли б гіпотетично бути висунуті та застосовані, тому що вони усвідомлюють, що їм потрібно буде підтягувати резерви,– розповіла вона.

Наші військові вже мають перші успіхи на Півдні, хоча ЗСУ закликають дотримуватися режиму інформаційної тиші.