Росія втратила Україну. Ми їй уже не до зубів

На мене наринули позитивні емоції. Повірте, це недарма. Хтось зараз скептично посміхається, та будь ласка. Виходячи з того, що ми бачимо в Білорусі та Казахстані, думаю, що Росія втратила Україну. Безповоротно. Звичайно, боротьба не закінчена, війна не виграна, але ми їм уже не до зубів. 

Про це написала Наталя Юсупова для Obozrevatel

Ватне населення в Україні слабке та пасивне, максимум, що вони можуть, волати у себе на диванах. Якщо стрільне поряд, вони перші втечуть і не в Росію, вони розуміють, що там не потрібні. Так уже було з більшістю із Донбасу. Патріотичне крило у меншості, але сильне. Так, навіть незважаючи на всі чвари та нерозуміння. Сила в тому, що ми вміємо згуртуватись у потрібний момент. Приклад 14 рік і за ці роки патріоти не раз показували, що готові дати відсіч. 

Далі текст мовою оригіналу

Найслабша ланка, зелена влада, але і тут є плюсик, Зеленський слабкий психологічно, дуже слабкий. Будь-який практикуючий психолог скаже вам про його депресивний настрій і страх. Пижитися може лише на камеру. Кроти тиснуть на нього. Кремль мав шанс і вони його впустили.

Істерика в громадському просторі Росії, говорить багато про що. Зауважте, такої істерики щодо Білорусі та Казахстану вони не мають і не можуть. Там вони діють за давньою схемою, Америка оплачує бунт, протестуючі терористи, запровадження “миротворців”. Ну є тертя, але вони можна вирішити. Населення пострадянських країн, за винятком країн Балтії (вони в НАТО), як показує практика, не зможуть протистояти силам росіян. Так, фізично вони можуть спробувати придушити Україну, але це немислимі жертви, і не лише з нашого боку, які загинули з боку росіян, буде набагато більше, ніж у тій же Чечні.

Чи здадуть нас американці? Ну а якщо так, то все одно опір нікуди не подінеться. Думаєте, вони це не розуміють? Розуміють, що будуть сотні тисяч біженців та війна у Європі біля кордонів ЄС та НАТО. Тому допомагатимуть і не лише вони.

Я не політексперт, але в цій ситуації ми всі повинні розуміти, що відбувається і що може бути. Зараз дуже багато інформації, багато непотрібної, дуже багато паніки та накручування. А все тому, що панікуюча країна починає слабшати, наші вороги роблять все, щоб ми гризлися та боялися. На мій погляд, Росія кидає більше ресурсів в інформаційну війну, тому що повномасштабне вторгнення вони поки що не можуть собі дозволити. Нам треба бути сильними та вірити в нашу перемогу. Бути сильними та бути один за одного.