Президент Володимир Зеленський закликає учасників акцій до Дня захисника України не піддаватися на “провокації тих, хто дуже хоче створити красномовну картинку для російського телебачення”.

Про це йдеться у зверненні Зеленського до Дня захисника України на його сторінці в Facebook

“Вірю, що у цей день гарячі серця не затьмарять здорового глузду. Прошу вас – будьте розсудливими, дійте відповідально, у рамках закону та громадського порядку. І, будь ласка, не піддавайтесь на провокації тих, хто дуже хоче створити красномовну картинку для російського телебачення. Завтра – наше українське національне свято. Тож давайте у цей день не робити своїми ж руками подарунків для наших недругів. Вони мріють побачити у наших лавах розбрат, чвари та хаос. І дуже бояться, що українці будуть єдиними й згуртованими”. – написав президент.

Звертаючись до ветеранів та добровольців, Зеленський наголосив, що ніколи не допустить, щоб пам’ять про їхніх загиблих побратимів і посестер було зраджено.

“Ви неодноразово казали, що ветерани, як ніхто інший, хочуть миру. Та не будь-якого, а справедливого. Я знаю це і запевняю вас – тільки так і буде. І не може бути інакше. Бо 20 травня я присягнув усіма справами боронити суверенітет і незалежність України. Я вірний цій клятві і залишатимуся вірним їй завжди”, – запевняє президент.

Він також закликав правоохоронців “поважати конституційне право громадян на мирний протест, гарантувати їхню безпеку”.

“Завтра ви повинні показати, що ви – сили правопорядку демократичного, європейського зразка”, – заявив Зеленський.

Разом з тим, прес-служба Донецької ОДА повідомляє, що 14 жовтня президент “з робочою поїздкою відвідає Донецьку область”. Інших деталей не наводиться.