Українські сили продовжують завдавати болючих ударів по військових об’єктах росіян в тимчасово окупованому Криму, що автоматично стають ударами по самолюбству Путіна.

Так, проти ночі 6 січня було уражено пункт управління, який відповідав за захищений канал зв’язку з Кремлем і зокрема за координування сил ППО окупантів.

Полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор, військовий експерт Роман Світан заявив, що на аеродромі поблизу міста Саки зосереджено пункт управління дальнього радіолокаційного контролю зв’язку, а також пункт управління всією південною групою російських військ.

Повітряні сили ЗСУ уразили основний пункт управління росіян, проте вони мають ще запасний.

«Це ціла мережа системи управління однієї з основних частин, які було ліквідовано на аеродромі в районі Саки – у Новофедорівці», – підкреслив полковник запасу ЗСУ.

У 2022 році українські сили знищили ескадрилью літаків щонайменше трьома ударами ракет. Це аеродром морської авіації, на якому розміщені переважно літаки Су-24, Су-30, іноді Су-34. Також під час удару були уражені офіцери бойового управління.

«Росіяни відновлять основний пункт. Однак його поразка на певний час залишила без зв’язку і без системи управління російські війська. Проте ліквідував офіцерів бойового управління, зв’язківців, ми завдали досить серйозної шкоди російській системі управління», – зазначив Роман Світан.

Крім того, за словами військового експерта, є інформація, що на цьому пункті перебували деякі високопосадовці з російського керівництва, міністерства оборони Росії.