Поставки різної зброї Україні можуть створити умови для того, щоб завершити війну з Росією шляхом переговорів. Про це в інтерв’ю для Nikkei заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Він зазначив, що поставки різної зброї Україні можуть створити умови для того, щоб завершити війну з Росією шляхом переговорів.

“Північноатлантичний альянс повинен бути готовий до тривалої війни між РФ і Україною, оскільки поки ознак підготовки до миру з боку Путіна не спостерігається”, – заявив Столтенберг.

За словами генерального секретаря НАТО, Україні необхідно продовжувати надавати підтримку після “безпрецедентного рівня допомоги”.

“Ця підтримка щодня змінює ситуацію на полі бою… якщо ми хочемо мирного вирішення конфлікту в Україні, де Україна переважатиме як суверенна незалежна держава, тоді нам необхідно надати військову підтримку. Зброя, поставлена сьогодні, може створити умови для мирного врегулювання завтра”, – заявив Столтенберг.

Зазначимо, що світові лідери щодня оголошують нові пакети допомоги для України. Це означає, що вони наближають нашу перемогу над країною-терористкою.

Генсек НАТО не єдиний, хто наголошує на тому, аби допомагати Україні.

Так, очільник британського уряду Ріші Сунак також закликає міжнародних партнерів посилити підтримку України. Він вважає, що таким чином наблизиться завершення війни РФ в Україні.

“Прем’єр сказав, що після обрання на посаду вивчив підхід Сполученого Королівства та дійшов висновку, що тривале затишшя у конфлікті піде на користь тільки РФ”, – сказав представник уряду. 

Тому Сунак переконаний, що Україні потрібна підтримка Британії та її союзників, щоб мати більше шансів на перемогу в війні проти Росії. 

Сподіваємося, що якомога більше країн та лідерів зрозуміють важливість підтримки України, адже на теренах нашої держави твориться не лише наша історія, а історія всього світу.