Американські експерти вважають, що Україна перемагає Російську Федерацію в інформаційній війні. Зокрема, це показав виступ українського президента Володимира Зеленського перед американським Конгресом.

Про це повідомляє видання The Washington Post.

Виступаючи перед Конгресом, Володимир Зеленський показав американським законодавствам відеоролик з наслідками російської агресії проти України – знищені міста, поранені діти та братські могили. Це дозволило українській владі заручитися підтримкою Конгресу та посилити тиск на адміністрацію президента США Джо Байдена.

Як відзначив автор книги “Нові правила війни” та старший науковий співробітник Атлантичної ради Шон Макфейт, в інформаційній війні почала перемагати Україна, що дозволяє отримати ще більше допомоги.

“Можливо, Росія перемагає у перестрілці, але Україна перемагає інформаційну війну. Це ключ до отримання підтримки та співчуття від союзників”, – пояснив він.

Крім того, в представники НАТО відзначають психологічні операції, які проводить Україна. Зокрема, публікація відеороликів з захопленими в полон російськими військовими.

“Вони чудово розбираються у стратегічному зв’язку – засобах масової інформації, інформаційних операціях, а також психологічних операціях. Я сподіваюся, що західні країни візьмуть з них приклад”, – сказав високопоставлений представник НАТО.