Олексій Гончарук, колишній український прем’єр, піддав жорсткій критиці свого змінника на посаді – Дениса Шмигаля (і весь склад нинішнього Кабміну).

Відповідний пост Гончарук опублікував на своїй сторінці в Facebook.

“У п’ятницю уряд звітував про 100 днів своєї діяльності, намагаючись презентувати це як досягнення і перемоги. Насправді, за ці останні три місяці Україна зробила десять кроків назад. Де-факто, це були 100 днів керівництва економікою країни без всякої програми і стратегії . Що неприпустимо, особливо в умовах світової пандемії. Неузгоджені, хаотичні кроки влади вже мають свої наслідки для України “, – вважає він.

Більш того, Гончарук звинуватив Кабмін Шмигаля в бездіяльності в умовах епідемії коронавірусу, а також в тому, що через дії уряду серйозно постраждала енергетична галузь.

“Енергетика працює без міністра і втрачає мільярди. Фактично за ці 100 днів галузь втратила керованість. Хаос в уряді сприяв накопиченню величезного боргу в 20 млрд гривень, з яких 6 млрд – борг перед” Енергоатомом “і 14 млрд – перед інвесторами в” зелену ” енергетику. Зростає соціальна напруга у вугільній і суміжних галузях “, – написав Гончарук.

Користувачі українського сегменту соціальної мережі Facebook не оцінили критичний порив Гончарука і, в свою чергу, розкритикували його роботу в якості прем’єра.

“Таке відчуття, що цей пост написав колишній глава уряду Нідерландів або канцлер Австрії”, “Провал почали Ви. Всі показники почали падіння саме після ваших дій. Чому б про це не відзвітувати?”, “Чому як тільки відходять від годівниці, вcі стають експертами? “Після бою руками не махають”. У вас був шанс “,” якщо прем’єр, ще в вересні розповідав про 40% зростання ВВП пише про зРаду, то що це, якщо не вона? Спосіб дистанціюватися від зашквару? Образа? “, “Пустозвон, а на записах розмови з Рожковою, заступником НБУ, щира оцінка своїх здібностей як прем’єра дослівно:” в економіці я розбираюся слабенько “, – написали вони.