Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив у Фейсбуці про те, що армія Російської Федерації продовжує атаки на українські позиції у районах Роботиного і Вербового, але без особливого успіху. Також він назвав те, що допоможе українцям перемогти на полі бою.

Командувач підкреслив, що продовжує роботу у бригадах, які тримають оборону на Запорізькому напрямку. За його словами, оперативна обстановка в цьому районі перебуває під контролем Сил оборони.

«В цих умовах надійний захист наших військовослужбовців можуть забезпечити тільки сучасні та потужні засоби РЕБ, роль та значення яких постійно зростає. Протистояння дронів та РЕБ вийшло на перший план і тільки той, хто перший зможе добитися відриву від противника в цьому змаганні, буде мати шанс на перемогу», — підкреслив Сирський.

Крім того, у Телеграм-каналі повідомили, що Олександр Сирський приїхав на фронт разом з міністром оборони України Рустамом Умєровим:

«Разом з Головнокомандувачем Сирським нагородили бійців, які тримають лінію фронту та нищать ворога. Вдячний кожному та кожній, хто щоденно демонструє стійкість та незламний характер. 47-ма окрема механізована бригада «Ма́ґура», 53-тя окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха, 58-ма окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського. Вручати нагороди вам – це честь для мене».

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ наголошує, що в цілому оперативна ситуація на східному фронті залишається складною.

«Водночас, — підкреслив головнокомандувач, — імовірно, внаслідок високого рівня втрат активність ворога на інших ділянках фронту помітно знизилась».

Це відбулося «завдяки вчасно прийнятим управлінським рішенням на посилення оборони даної ділянки фронту, своєчасної заміни частин, що втратили боєздатність, а також завдяки мужності та стійкості наших воїнів», заявив Сирський.

За два тижні жорстких боїв ворог зазнав надзвичайно високих втрат, «однак всі населені пункти, які він намагався захопити, залишилися під нашим контролем», підкреслив він.