Володимир Зеленський майже 100 днів при владі. Вже майже 100 днів Зеленський – президент України. І країна не зруйнувалася, Росія нас не захопила, долар поки що не по 100 гривень.

І є всі передумови до нормального життя і до обіцяних змін в країні. Таку думку у себе на сторінці висловив відомий блогер Михайло Шнайдер.

“Обов’язково до прочитання, особливо тим любителям шоколаду, які так голосно і люто кричали, що з приходом Зеленського, в Україні почнеться цілковитий Хаос.
Президент України, Володимир Олександрович Зеленський, озвучив такі Плани:
– Фінансування на будівництво і ремонт 24 тисяч кілометрів доріг.
– Збільшення кількості реально працюючих Аеропортів.
– Розвиток морських Портів.
– Проведення великої, а головне прозорої, Приватизації.
– Проведення земельної реформи та запуск цивілізованого ринку землі.
– Впровадженню 5G-Зв’язку “, – пише блогер.

А також додає: “І якщо всі ці плани втіляться в життя, то зростання економічних показників нашої держави, збільшиться мінімум на 5-7% в рік. Просто фантастичні Цифри. Це і є той самий, реальний і такий довгоочікуваний Прорив. Це і є те саме, “Українське економічне Чудо” про яке ми мріяли, протягом Десятиліть. і я щиро вірю, що у Володимира Олександровича, все обов’язково вийде. Адже якщо вийде у нього, то вийде і у всієї Україні “.

Нагадаємо, сьогодні Володимир Зеленський перебуває з робочим візитом в Житомирській області і вже встиг влаштувати прочуханку силовикам через бурштинову мафію.