Представники партії "Слуга народу" звертаються до українців з тривожною заявою. Подаємо текст в оригіналі:
Ще напередодні першого туру виборів президента партія "Слуга народу", яка тоді була зовсім неперсоналізованою новоствореною організацією, мала 24% підтримки українців.
Виборці були готові голосувати за неї, не знаючи, ані хто входить до політичної сили, ані принципів, які вона сповідує. Вже через місяць рейтинг партії зріс до 42,9%, а на середину червня сягнув рекордних 51,3%.
"Слуга" залишається незаперечним фаворитом парламентських перегонів. Партії світить від 90 до 120 крісел у парламенті лише за списками. Тож не дивно, що деякі хитрі оси захотіли видати себе за "зелених" бджілок і вкрасти якомога більше меду на мажоритарці за рахунок чужого бренду. Крім уже традиційних для українських виборів технологій використання двійників чи перемейнування партій, у хід пішло ноу-хау політшахрайства — створення громадських організацій, ТОВ і навіть благодійних фондів із назвою політичної сили. Аналізуючи повний список кандидатів у депутати за мажоритаркою, DT.UA виявило передозування "слугами": понад вісімдесят самовисуванців зазначили приналежність до структур із назвою "слуга народу". Креативили як могли: є і "Зе! Слуга народу", і "СЛУГА НАРОДУ — ЗЕ!" чи "ДЕПУТАТ — СЛУГА НАРОДУ". Хіба що "служниць народу" не придумали…
Виборці були готові голосувати за неї, не знаючи, ані хто входить до політичної сили, ані принципів, які вона сповідує. Вже через місяць рейтинг партії зріс до 42,9%, а на середину червня сягнув рекордних 51,3%. Наразі сліпа народна закоханість в особу молодого позасистемного президента Зеленського трохи пішла на спад, і, згідно з останнім соцопитуванням Центру "Соціальний моніторинг" та УІСД ім.О.Яременко, 21 липня за його партію готові проголосувати 43,2% виборців, які визначилися з електоральними вподобаннями.
Втім, певне падіння популярності політсили Зеленського не скасовує факту, що "Слуга" залишається незаперечним фаворитом парламентських перегонів. Партії світить від 90 до 120 крісел у парламенті лише за списками. Тож не дивно, що деякі хитрі оси захотіли видати себе за "зелених" бджілок і вкрасти якомога більше меду на мажоритарці за рахунок чужого бренду. Крім уже традиційних для українських виборів технологій використання двійників чи перемейнування партій, у хід пішло ноу-хау політшахрайства — створення громадських організацій, ТОВ і навіть благодійних фондів із назвою політичної сили. Аналізуючи повний список кандидатів у депутати за мажоритаркою, DT.UA виявило передозування "слугами": понад вісімдесят самовисуванців зазначили приналежність до структур із назвою "слуга народу". Креативили як могли: є і "Зе! Слуга народу", і "СЛУГА НАРОДУ — ЗЕ!" чи "ДЕПУТАТ — СЛУГА НАРОДУ". Хіба що "служниць народу" не придумали…