Ультиматум окупантам! Наступ на Херсон - звільнити місто: Кремль йде ва-банк. Україна переможе! | Корупція Інфо

Ультиматум окупантам! Наступ на Херсон – звільнити місто: Кремль йде ва-банк. Україна переможе!

Україна завдала ударів по Антонівському мосту, чим натякнула окупантам добровільно покинути Херсон. Однак загарбники вирішили будувати іншу переправу в районі Херсона.

Про це розповів перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський. За його словами, російські окупанти опрацьовують організацію понтонної переправи в районі Херсона, для чого провели обстеження декількох ділянок Дніпра.

У росіян виникли проблеми з відновлювальними роботами на Антонівському мості, через відсутність документації. Тому ворог вирішив звести нову переправу через Дніпро.

“З проєктною документацією на Антонівський міст, яку вони тільки зараз почали шукати за московськими архівами, поки що не складається, а без неї підготувати план відновлювальних робіт швидко не вийде, та й результат буде так собі”,
– написав Юрій Соболевський.

Окрім цього, Ігор Шолтис, депутат Львівської міськради, військовослужбовець ЗСУ, зазначив, що після часткової деокупації Херсонщини почнуться контрнаступальні дії.

Таку думку він висловив в етері Еспресо.

“На Півдні війна набула позиційного характеру і схожа на 2016 рік на Донбасі. Але інтенсивність артилерії є набагато вищою з боку ворогів, до того ж противник досить часто почав застосовувати авіацію. Су активно працюють по південному напрямку і це свідчить про те, що ворог не має достатнього ресурсу до попередньої артпідготовки для наступу по цьому напрямку”, – пояснив боєць ЗСУ.

Ігор Шолтис заявив, що це є певними випадами з боку ворога, щоб ЗСУ трималися у тонусі й не передбачалося жодних контрнаступальних дій.

“Але це все ж таки буде відбуватися у найближчому майбутньому після часткової деокупації Херсонської області та можливості прикриття з флангу Запорізького напрямку”, – запевнив Шолтис.
Статті по темі