За день, 22 липня, українські захисники знищили бази окупантів у Херсоні і Горлівці та 4 склади росіян
Про це повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

“За сьогодні демілітаризація пройшла в наступних локаціях: Донецьк, Київський район – мінус БК. Слов’яносербський район, Луганщина – мінус БК. Херсон-Чорнобаївка – мінус база окупантів. Горлівка – мінус БК і ремонтна база. Донецьк, Ворошиловський район – мінус БК”, – написав Братчук.

Як вказує Об’єднане командування “Південь”, На півдні ЗСУ знищили 93 росіянина, РСЗВ “Град”, дві гармати “Піон” та склад боєприпасів.

Зазначається, що наша штурмова авіація та гелікоптери завдали чотири удари по двох ворожих опорних пунктах на Херсонщині і по скупченню ворожої сили та техніки на Миколаївщині.

“Зафіксовано втрати ворога в кількості 93 рашистів, реактивної системи залпового вогню “Град”, три БТР-82, дві самохідні потужні гармати “Піон”, шість одиниць автотехніки та складу з боєприпасами. Остаточні втрати ворога – дорозвідуються”.

На півдні України російські окупанти відчайдушно намагаються нав’язати молоді проросійські погляди через пропаганду та шукають на підприємства так званих «спеціалістів», оскільки місцеві працівники відмовляються співпрацювати з ними.

За інформацією українських військових, росіяни так і не зуміли переконати мешканців окупованих територій у своїй «благородній ролі визволителів».

«У Херсоні окупаційна влада, не маючи підтримки населення шукає «спеціалістів», які могли б працювати на захоплених підприємствах. Для цього окупанти навіть «відновили роботу» в захопленому ними Центрі зайнятості. А серед молоді намагаються насаджувати проросійський світогляд через так зване «військово-патріотичне виховання», – йдеться у зведенні.