У своїй Прямій лінії президент РФ Володимир Путін не зміг приховати лють. Це результат поразки, вважає Андрій Піонтковський.

Президент РФ Володимир Путін на Прямій лінії 30 червня, кажучи про Україну та Білорусь, не зміг приховати своєї люті. Він визнав свою велику поразку.

Про це в ефірі українського телеканалу “еспресо” заявив відомий російський політолог Андрій Піонтковський.

“Путін ще ніколи так відверто не демонстрував свої плани щодо пострадянського простору”, – заявив Піонтковський.

Він зазначив дуже важливу річ, сказану президентом РФ. Спочатку Путін звинуватив колишні республіки СРСР в тому, що нібито забрали великі території Росії, а після уточнив, що відновлювати Радянський Союз не планує, щоб не “розмити національне ядро” Росії, маючи на увазі, ймовірно, росіян.

“Це результат поразки на Кавказі, звідки його просто викинули. І він тепер примиряє себе з цією поразкою. Запевняє, що ні Азербайджан, ні інші мусульманські республіки йому не потрібні … Це історична подія, коли Російська імперія відмовляється від своїх колоній. Він фактично визнав незалежність ще 8 середньоазіатських республік … Кавказька війна стала поразкою. і тепер він скидає “непотрібний баласт”, який йому і так ніхто не дасть. Ердогана він просто боїться “, – пояснив російський політолог.

Саме тому, за словами Піонтковського, так емоційно Путін говорив про Україну та Білорусь, відмовляючи їм в державності.

“У його імперському загашнику залишилися тільки Білорусь і Україна, які він не вважає окремими народами. Це сутінкова свідомість”, – висловив думку Піонтковський.

Разом з тим, зазначив він, Путін своєю політикою все більше віддаляє Росію від України. “З кожним словом про” один народ “вимиваються в Україні останні симпатії до Росії … Це сказ загнаного в кут звіра”, – констатував політолог.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.