Екс-регіонал, а тепер "Оппоблоківець"-скандалісіт – одна з найпомітніших персон на українському телебаченні. Що намагається приховати від громадськості депутат, розбиралася редакція Корупція.Інфо

Микола Скорик народився в 1972 році в сонячній Одесі. Там він провів своє дитинство, закінчивши школу. У біографії чоловіка вказано, що він навіть займався ракетним моделюванням і завойовував в дитинстві нагороди. Микола навіть вступив в у політех, але потім вирішив відмовитися від цієї ідеї і закінчує спеціальність "Економіка і управління". Майбутньому політику пощастило з родиною, його мама Людмила Залюбінська була не тільки відомим фізиком, а й запам'яталася в політичних колах. Вона була творцем Союзу українок і "Народного руху".

Популярне: Тривалі вихідні і зростання тарифів: Що готують для українців вже з 1 червня

Завдяки маминим зв'язків, хлопець відразу після здобуття вищої освіти влаштовується на роботу на велике підприємство, яке належало відомому Одеському бізнесменові Леоніду Климову і швидко стає одним з його найбільш наближених людей. Скорика призначають начальником "Імексбанку". На цій посаді хлопець протримався більше 5-ти років.

За цей час Скорик встиг відзначитися не тільки неоднозначними рішеннями на посаді керівника, але і своїми сімейними драми. Ще в 1993 році хлопець вперше одружився. Його обраницею стала Катерина Карповська. Стосунки пари розвивалися ще зі школи, адже вони були однокласниками. У шлюбі народилася дочка – Наталя.

Здавалося б подружжя було прикладом ідеального сімейного життя, 7 років шлюбу і маленька дитина. Але як виявилося, в сім'ї було все не так гладко. Скорик знайшов собі коханку. Вкрала з родини чоловіка близька подруга дружини – Наталя. У 2001 році Микола офіційно кидає Катерину і йде до молодої блондинки.

Але ось про свою колишню дружину він не забув. Говорять, що жінка вимагала від Миколи фінансової допомоги за своє мовчання про цю ситуацію, яка могла б зіпсувати репутацію швидко розвивається кар'єрі Скорика. Правда це чи ні – невідомо, але в тому ж році жінка з їх дочкою переїжджає в ПАР, а Скорик вирішує відкрити там представництво "Імексбанку". Думаю не складно здогадатися з чим було связязанно таке рішення і хто став його головою.Так, саме Катерина стала представником Миколи. Жінка дуже швидко примножувала свої статки. Вже в 2006 році її називають доларовим мільйонером. До речі є ще один дуже цікавий факт про подальше життя Катерини. У 2006 році у неї народився син Даніель. І як ви думаєте від кого? Правильно, від Миколи. Чоловік в ті роки дуже часто їздив з відрядженнями в ПАР, і тільки потім всім стала ясна причина.

Скорик навіть планував повернутися до своєї колишньої сім'ї, але доля зробила ще один несподіваний поворот. Нова дружина Скорика теж народила йому дитину. На цей раз доньку.

Скорик зважився залишитися з Наталею, яка пробачила йому зраду. Скорик, щоб довести, що більше до своєї колишній дружині нічого не відчуває, вирішує залишити ту без грошей, яка та зберігала в тому самому "Імексбанку". З її рахунків просто пропадають величезні суми грошей в невідомому напрямку. Жінка довго намагалася судитися зі Скориком, але африканський суд нічим не міг допомогти в питаннях українського банку.

Катерина витратила величезну суму грошей на адвокатів, але справдлівості так і не добіась і тільки ще більше влізла в борги. У 2009 році вона зважилася на велику аферу і влаштувала збір коштів, заявивши про викрадення своїх дітей, та необхідність віддати викуп. Але як виявилося, жінка просто хотіла заробити. Але обман викрили і вона отримала три роки умовно з вимогою повернути награбовані гроші.

Поки невідомо чим закінчилася доля жінки, адже борг в 400 тисяч доларів все ще на ній 'висить', а звинувачення не зняті. Якщо до кінця літа цього року, вона не встигне повернути гроші, її посадять за грати.

Сам же Микола встиг за цей час стати нардепом, взяти участь в величезній кількості скандалів. Жоден ефір з політиком не проходить без гучних заяв або бійок. Він продовжує жити з подругою своєї екс-дружини і виховувати двох дітей. Чоловік дарує своїй дружині величезні котеджі на березі Чорного моря і декларує солідну колекцію дорогих годинників.

 ‡агрузка...