25 листопада росiйські війська продовжили наступ у районі Авдіївки та підтвердили свій наступ. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Геолокаційні кадри, опубліковані 24 листопада, показують, що російські війська просунулися на північ від Красногорівки (7 км на північний захід від Авдіївки).

Російські джерела стверджували, що російські війська просунулися в промисловій зоні та біля залізничної станції Ясинувата-2 (обидва на південний схід від Авдіївки), біля Кам’янки (5 км на північний схід від Авдіївки) та поблизу Авдіївського коксохімічного заводу.

Генштаб України повідомив, що українські сили відбили російські наземні атаки на схід і південь від Новокалинового та поблизу Новобахмутівки (13 км на північний схід від Авдіївки), Степового, Авдіївки, Сєверного (6 км на захід від Авдіївки) та Первомайського (11 км на південний захід від Авдіївки).

Речник Таврійського угруповання військ України полковник Олександр Штупун заявив, що російські війська знизили інтенсивність авіаударів і зменшили кількість бронетехніки, що діє на авдіївському напрямку, але вони все ще ведуть піхотні атаки.

Також 25 листопада російські війська продовжували наступ на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але не підтвердили наступ. 

Російські джерела стверджували, що українські війська просунулися на південний схід від Куп’янська і атакували вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна. Російські військові блогери стверджували, що українські війська зайняли раніше втрачені позиції поблизу Ягідного (22 км на південний схід від Куп’янська).