Піарменеджери Віталія Кличка за цей тиждень буквально “засіяли” джинсою всі продажні новинні ТГ-канали.

Пише про це Telegram-канал “Пристальное внимание”.

“Стосується це соратника з «УДАРу», мера Чернігова Владислава Атрошенка. А точніше, обшуків правоохоронців на комунальних підприємствах міста, яким він керує. При цьому піаменеджери Кличка намагаються видати те, що обшуки відбуваються нібито тому, що Атрошенко «критикує владу», а не через те, що той усі ці роки нахабно розкрадав бюджет міста.

Справді, не може ж людина, яка на першому засіданні Міськради почала розмовляти по фені та пояснювати за злодіїв та за життя, виявитися звичайним корупціонером та злодієм, правильно?

Загалом, витратили вони на все це замовлення в одному лише Телеграмі вже понад 1 млн грн. І це без урахування продажних інтернет-ЗМІ, на кшталт «ГОРДОН» тощо, а також витрат на райтерів та політтехнологів для написання. І тут, знову ж таки, постає питання, звідки у них такі колосальні гроші, якщо Атрошенко і Кличко — такі «білі та пухнасті», які жодного разу не крали з бюджету, і зараз є «незаконно переслідувані владою»?

Проплачені пости політиків зараз розміщуються на наступних продажних ТГ-каналах: «Україна Зараз», «Україна 24/7», «Top_news», «Інсайдер UA», «БДСН», «Україна в шоці», «ПП Україна», «Типова» Україна», «ТСН» та інші”.

Нагадаємо, напередодні слідчі Державного бюро розслідувань провели обшуки в офісах комерційних структур, пов’язаних із міським головою Чернігова Владиславом Атрошенком.

“Слідчі Територіального управління ДБР Києва перевіряють причетність посадовців Чернігівської міської ради до розтрати та привласнення бюджетних коштів під час проведення ремонту доріг в обласному центрі. Оборудка проводилась спільно зі службовцями підконтрольного управління житлово-комунального господарства та ряду приватних структур.

У межах досудового розслідування ТУ ДБР Києва провело обшуки у комерційних структурах, які афілійовані з головою Чернігівської міської ради. За даними слідства, їх діяльність координувалась з одного офісного центру”, – повідомляє пресслужба ДБР.

За версією слідства, посадовці Чернігівської міськради створювали неконкурентні умови для учасників в 4 тендерах. Унаслідок цього в усіх тендерах перемогла визначена компанії.

Як стверджують правоохоронці, ця “компанія-переможець” постачала асфальтобетонну суміш з двох місцевих заводів, пов’язаних із керівництвом Чернігівської міської ради.

Ціни на на суміш були штучно завищеними, але за попередньою оцінкою ДБР вона була неякісною. Наразі проходять профільні експертизи, які повинні встановити якість суміші.

У ході обшуків слідчі вилучили 1,6 мільйона гривень та 60 тис. доларів США, чорнову фінансово-господарську звітність й печатки 31 товариства, які підтверджують управління компаніями з єдиного центру.

Кримінальне провадження відкрили за статтею “Зловживання владою та службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки”. За цією статтею максимальне покарання становить 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Зазначимо, що зараз відносини між центральною та Києвською владою є дуже напружені. Щодо масових обшуків, то в підрозділах КМДА та на комунальних підприємствах вони тривають від травня 2021 року. 

За словами політолога Володимира Фесенка, цілком логічно, що у правоохоронних органів виникає інтерес до таких об’єктів, адже нині є реальні проблеми у комунальних підприємств, що помітно і за ремонтом доріг, і за станом мостів.

Також експерт вважає, що міська влада показує недостатню ефективність, зокрема щодо комунальних підприємств чи питань корупції.

«Ймовірно, тут також є конфлікт інтересів різних бізнес-структур, одні з яких пов’язані з Кличком і чинною київською владою, а інші можуть бути близькі до Офісу президента», – сказав політолог.