Відомий журналіст Дмитро Гордон попередив, що Україна найближчим часом чекають серйозні випробування, нібито 15 березня вся країна переживе “важкий день”.

Про це він заявив в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“15 березня, понеділок, стане важким днем для українського суспільства, тому що я думаю, що інформація, яка буде озвучена 15 березня, стане історичною для України, і у вівторок ми це будемо обговорювати. Я не можу говорити про це — всі, кому треба знати, знають “, — сказав Гордон.

Він додав, що 15 березня стане “своєрідним вододілом” для українського суспільства.

“Більше мені говорити не можна. Ви пам’ятаєте, як ми з вами анонсували Навального тут, не називаючи, що буде? Це не Навальний, але ми анонсуємо зараз: 15 березня. Це дуже серйозно “, — заявив журналіст.

“Дмитро Гордон розганяє інтригу навколо інформації, яку, нібито, повинні озвучити 15 березня. За заявою телеведучого – ця інформація стане важкою для українського суспільства і« нас попереду чекають нелегкі випробування».

Гордон заявляє, що інформація, яку озвучать 15 березня стане історичною для України.

Наші колеги вже висунули цілком правдоподібне припущення про те, що це може бути. Схильні з ними погодитися. Успіх такої новини забезпечений “, – коментують слова Гордона “Вести”.

“Дмитра Гордона зараз назад наблизили до Офісу Президента.

У кулуарах ходять чутки, що в Офісі Президента проти Гордона сформована ціла група політиків, які його не люблять. Варто додати, що Гордон виступає публічно проти закону про медіа, а це багатьом в ОП не подобається “, – коментує останні новини “Женщина с косой”.

Нагадаємо, Дмитро Гордон заявив, що він щасливий від того факту, що в 2019 році саме Володимир Зеленський здобув перемогу на виборах глави держави, зумівши обігнати п’ятого президента України і кандидата Петра Порошенка. Так, Гордон пояснив, що для перемоги Зеленського не потрібні були ні великі гроші, ні думка авторитетних діячів, ні навіть потужна агітпрограма. Досить було того, що він вже з’явився і пішов у президенти. “Був величезний запит на нові обличчя у суспільства, втомленого від Порошенка і його продажних товаришів. І цим єдиним новим обличчям, незаплямованим, чистим, чесним, виявився Володимир Зеленський. Тому те, що він став президентом — заслуга, в першу чергу, Порошенко, а в другу — самого Володимира Олександровича Зеленського “, — зазначив Гордон.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.