Днями президент Володимир Зеленський призначив нових начальників СБУ в шести областях , а сьогодні звільнив майже всіх заступників голови спецслужби, підписавши відповідні укази.

Так, глава держави підписав укази на звільнення таких осіб:

першого заступника голови СБУ – начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ Владислава Бухарєва;
заступника голови СБУ Вадима Пояркова;
заступника голови СБУ Анатолія Бублика;
заступника голови СБУ Дмитра Нескромного.
Крім того, Зеленський призначив Нескромного замість Бухарєва на посаду першого заступника голови СБУ – начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю.

Також з’явився новий заступник керівника спецслужби – Володимир Горбенко.

Відзначимо, що Владислав Бухарєв за останні пару місяців вже вдруге звільнений. У червні був призначений главою Служби зовнішньої розвідки, а в вересні звільнений і перепризначений в СБУ.

До слова, в Мережі пишуть про те, що саме Бухарєв поширив неправдиву інформацію про бійку Андрія Богдана і Івана Баканова.

Нагадаємо, 7 листопада президент звільнив Богдана Тиводара з посади начальника Головного слідчого управління Служби безпеки та ухвалив ще низку кадрових рішень у відомстві.