Уже не один день ходять чутки, що вже восени в Україні буде чергова відставка уряду. Особливо після провалу в Раді “плану Кабміну на рік”.

Дениса Шмигаля вважають дуже слабким прем’єром і йому вже підшукують заміну.

Як пише тг-канал “Легітимний”, за даними його джерел Голова Верховної Ради Дмитро Разумков претендуватиме на крісло Прем’єр-міністра України.

“Наше джерело підтверджує наші старі інсайди, що восени прем’єрський кейс знову буде актуалізовано.

Зараз Голова Верховної Ради Дмитро Разумков продовжує поїздки по регіонах і відвідує промислові об’єкти. Публічна активність Разумкова спрямована на прокачку себе, як автономного лідера в Слузі Народу.

Джерело вказує, що Разумков «робить себе», як лідера, який прийшов не за рахунок Слуги народу, а разом з ними. Разумков хоче свою політичну партію на наступних виборах, а також у нього президентські амбіції – це знають всі в ОП “, – йдеться в повідомленні каналу.

Думками і цікавими фактами з цього приводу поділився і тг-канал “Жінка з косою”.

“Легітимний пише, що Дмитро Разумков претендуватиме на крісло Прем’єр-міністра України вже восени.

Багато задалися питанням навіщо Разумкову крісло Прем’єра, яка не прокачає рейтинг, а навпаки «уб’є» його.
У кулуарах є різні версії.

Перша – цей меседж запустив Офіс Президента, щоб Разумков сам публічно відмовився, тобто фінансово-промислові групи прибирають конкурента на початку гонки за крісло ПМ.

Друга, ОП перевіряє реакцію суспільства, а також хочуть «зіштовхнути» лобами Зеленського і Разумкова.

Третя версія, групи впливу в Офісі Президента розуміють, що в разі відходу Зеленського з поста Президента України, найважливіша посада в країні – це Голова Верховної Ради.

За Конституцією на період до обрання і вступу на пост нового Президента України обов’язки покладаються на Голову Верховної Ради України.

Тому зараз так активізувалася боротьба саме за це «крісло», а не Прем’єрське “, – пише тг-канал.