Міністерство фінансів США готує список санкцій проти українських чиновників. Про це повідомив журналіст Олександр Дубінський з посиланням на власні джерела, передає Корупція.Інфо


За його словами, в "чорний список" потраплять чиновники, наближені до президента Петра Порошенка і "Народного фронту".

"Поява такого списку – це реакція" міжнародних партнерів "на розграбування оборонного бюджету і фінансової допомоги США, в тому числі, коштів МВФ. Що повністю перекреслить політичні перспективи Порошенка і Яценюка, оточення яких буде головними фігурантами документа", – говорить Дубинський.

"З боку Порошенка до списку потрапляють Ігор Кононенко, Олег Гладковський, Олександр Грановський. А також ще кілька чиновників, які є офшорними гаманцями" Укрпромінвеста ", – додав журналіст.

Популярне: «Ви це свято запам'ятайте»: В маршрутці накинулися на жінку, яка попросила вимкнути російську музику (відео)

"З боку ж Арсенія Яценюка (лідер Народного фронту – прим.ред.), За попередніми даними, санкції будуть введені проти нардепа Сергія Пашинського, його заступника по комітету Ради безпеки і оборони Винника (і Пашинський, і Винник вважаються людьми, близькими до секретаря РНБО Олександра Турчинова – прим.ред.), Мартиненко, ключовий спонсор НФ. Окремо буде стояти Віктор Медведчук ", – повідомив Дубинський.

Він зазначив, що після появи такого списку нинішні керівники України "будуть вибиті з політичного процесу України".

"Після чого ні про другий термін Порошенко, ні про політичні перспективи Яценюка співтовариші вже не буде й мови", – припускає Дубинський.