Демократична і стабільна Україна не може бути загрозою хоча б комусь. Про це заявив на пресконференції генсек НАТО Єнс Столтенберг.

Він вважає, що обіцянка Україні у підтримці є причиною того, що НАТО радо є партнером суверенної держави.

Також він заявив, що організація готова забезпечити нашу державою такою підтримкою, яку тільки може надати державі, що не входить у Альянс.

“Демократична і стабільна Україна не може бути загрозою хоча б комусь, тому НАТО радо є партнером суверенної країни. Альянс готовий надати таку підтримку, яку може надати не союзнику члену-НАТО”, – сказав Столтенберг.

Більше того, він зазначив, що усе має відбуватися у консультаціях з українською державою.

“НАТО залучиться до діалогу по суті, але також ми маємо бути готовими до того, що дипломатія зазнає поразки”, – сказав Єнс Столтенберг.

“Наступна агресія проти України матиме наслідки та багато коштуватиме Росії. Ми продовжуємо бути разом з Україною, повністю підтримуючи її суверенітет і незалежність”, – додав політик.

В Альянсі бачать:

  • артилерію;
  • війська;
  • прилади для ведення електронної боротьби.

“Коли все це об’єднане з російською риторикою, коли вони не погоджуються з нашими вимогами. Якщо це все поєднати, то це надсилає нам меседж, що це ризик нового військового конфлікту в Європі”, – підсумував він.