Президент України Володимир Зеленський запропонував главі американської держави Джо Байдену провести тристоронні переговори із  Володимиром Путіним. Про це під час дискусії на платформі Атлантичної ради заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Він вважає, що зустріч в такому форматі допоможе урегулювати ситуацію на Донбасі.

“Президент Зеленський запропонував президенту Байдену — і ми вважаємо, що це може спрацювати, — організувати тристоронні зустрічі, можливо з відеозв’язку, між президентом Байденом, президентом Зеленським і президентом Путіним… Я думаю, що це може стати платформою для врегулювання війни на Донбасі” , – сказав Єрмак.

За словами голови ВП, Україна все ще очікує на відповідь на цю пропозицію від російської сторони, тоді як США сприйняли її “з інтересом”.

Керівник представництва глави держави також згадав нещодавні переговори Росії зі США, НАТО та ОБСЄ, зазначивши, що у всіх зустрічах, на яких порушується питання України, мають також бути присутніми українські представники.