Дмитро Гордон зізнався, що його турбують недомовлені моменти про Революцію Гідності, передає Корупція.Інфо.

В інтерв'ю телеканалу "112 Україна" журналіст заявив, що дуже скоро з'явиться величезна кількість бажаючих розповісти правду про те, що насправді відбувалося на Майдані. Гордон пов'язав це з наближенням виборів в 2019 році.

Популярне: "Купила свиняче легке, розрізавши його …": Мережу шокувало те, що знайшла українка в м'ясі

"Всю правду про події на Майдані ми дізнаємося протягом найближчого року. Я вам гарантую, що до президентських виборів буде таке потужне вкиння правди, аби шприц, яким будуть вкидати, не зламався", – сказав Гордон.

Гордон розповів, що вже чекає почути інформацію про відрізане вухо активіста Булатова, правду про побиття Тетяни Чорновол. Не менш цікавими будуть заяви і про побиття студентів на Майдані і звичайно про те, які олігархи фінансували обидві сторони протистоянь.

При цьому сам журналіст зізнався, що і так знає про все це.

"Перед вами людина, яка пройшла два Майдани і була там з самого початку. І не просто стояв на Майдані і на трибуні Майдану в 2004-му і в 2013-2014 роках, але і робив своїми публічними виступами все, щоб спочатку [Віктор] Ющенко став президентом, а потім – щоб скинули [президента Віктора] Януковича. І оскільки я там був навіть в найважчі моменти, маю моральне право говорити все, що думаю. Історія Майдану сповнена протиріч. І практичні на всі питання у мене відповіді є. практично про всі моменти, які я називаю стрьомними, все я з Знаю ", – зазначив журналіст.