У неділю, 23 грудня, в Україні о 8:00 стартували перші вибори депутатів і голів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад у 78 ОТГ.

До їх складу входять 345 місцевих рад: міських — 9, селищних -—19 і сільських — 317, повідомляє РБК-Україна​

Вибори проходять: у Волинській області — в 9 ОТГ; в Дніпропетровській області — в одній ОТГ; в Житомирській області — в 6 ОТГ; в Івано-Франківській області — в 4 ОТГ; в Київській області — в 4 ОТГ; в Кіровоградській області — в 4 ОТГ; у Львівській області — в 5 ОТГ; у Полтавській області — в 3 ОТГ; у Рівненській області — в 3 ОТГ; у Тернопільській області — в 5 ОТГ; у Хмельницькій області — в 3 ОТГ; у Черкаській області — в 27 ОТГ; у Чернівецькій області — в 4 ОТГ.

Голосування відбудеться і в Київській області. Своїх місцевих депутатів, міських і селищних голів обиратимуть жителі Баришівської, Бородянської, Ковалевської (Васильківський район) та Миронівської об'єднаних територіальних громад. Загальна кількість виборчих дільниць – 62.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Громадський порядок під час виборів об'єднаних територіальних громад будуть забезпечувати близько 130 правоохоронців. Під посилений режим охорони будуть взяті громадські місця і місця проведення масових заходів. Збільшено кількість патрулів у місцях волевиявлення громадян", — повідомляє поліція Київської області.

Всього участь у голосуванні зможуть взяти майже 453 тисяч виборців. Голосування на 622 виборчих дільницях триватиме до 20:00.