Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області відкликано з реалізації 405, 01 кг рибопродукції виробництва ФОП Меркулов А.В, – передає Корупція Інфо

Популярне: Жахлива стрілянина з погонею!!! Озброєний конфлікт між волонтером і СБУшником сколихнув усю Мережу


 За інформацією Державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України", в Києві зареєстровано черговий захворювання на ботулізм. 
У Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, киянин з'їв в'яленого карася (виробник – ФОП Меркулов А.В.) промислового виробництва, придбану в гіпермаркеті "АШАН" ТОВ "АШАН УКРАЇНА  ГІПЕРМАРКЕТ", за адресою: м. Київ, проспект Генерала Ватутіна, 2. Чоловік відчув погіршення стану здоров’я за два дні після вживання риби і одразу звернувся за медичною допомогою. Лікарі встановили попередній діагноз ботулізм. 
Чоловіка госпіталізовано до реанімаційного відділення Олександрівської клінічної лікарні м. Києва. Спеціалістами  Держпродспоживслужби спільно з фахівцями Київського міського лабораторного центру МОЗ України проводиться епідеміологічне розслідування даного випадку.

З метою недопущення до реалізації в торгівельній мережі, на агропродовольчих ринках міста та під час проведення ярмарок харчових продуктів (в’яленої риби) виробництва ФОП Меркулов А.В. листами проінформовано Київську міську державну адміністрацію, Головне управління Національної поліції у м. Києві, Управління патрульної поліції у місті Києві, Головні управління Держпродспоживслужби у Київській та Кіровоградській областях, Регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби в м. Києві та Київській області, Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві для вжиття відповідних заходів.

Уповноваженими лікарями ветеринарної медицини під підпис було вручено відповідні інформаційні листи керівникам суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території міста щодо тимчасової заборони та/або відкликання харчової продукції (риби в’яленої) виробництва ФОП Меркулов А.В.  За інформацією, отриманою від уповноважених лікарів ветмедицини, продукція (густера в кількості 11 кг 730 г, судак соломка в'ялена в кількості 18 кг 196 г, судак в'ялений в кількості 10 кг 685 г) відкликана з реалізації в супермаркеті «АШАН» ТОВ «АШАН Україна ГІПЕРМАРКЕТ».

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області відкликано з реалізації 405, 01 кг рибопродукції виробництва ФОП Меркулов А.В. За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області зазначена продукція може реалізовуватись в мережі ТОВ «Альянс Маркет», ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ», ТОВ «ГРУПА РІТЕЙЛУ УКРАЇНИ», ТОВ «ЛАБР», ПП «Дівіал», ТОВ «ДЖУНА», ТОВ «АМІАТА», ТОВ «ТВІЧ», ТОВ «НОРДОН», ТОВ «НАГВАЛЬ ФІШ», ТОВ «ЮНІВЕРСАЛ ФІШ КОМПАНІ». Головне управління Держпродспоживслужби наполегливо рекомендується громадянам утриматись від вживання в їжу в’яленої риби виробництва ФОП Меркулов А.В. (Кіровоградська область, м. Світловодськ). Теги: ботулізм у Києві, смертельні хвороби, отруєння рибою